آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي .

آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي

كاربرد هولوگرام سه بعدي

 صحبت هايي درباره هولوگرام سه بعدي

ما يعني شركت پرتونگار ايرانيان يا همان ايران هولوگرام در حال تلاش بسياري زيادي در عرصه هلوگرام ها هستيم.عمده اين تلاش صرف كار هايي ميشود كه ما در آن ميتوانيم هولوگرام هايي توليد كنيم كه بيشنرين ميزان رضايت را از مشتريان ببريم.اين توليد شامل هولوگرام هايي مانند هولوگرام سه بعدي  و انواع برچسب ها نظير  برچسب ضد سرقت … دارند. محصولات هولوگرامي توليد شده توسط  اين شركت اعتبار و سرمايه شما را حفظ مي كند و با استفاده از روش هاي پيش رفته هولوگرام هايي توليد مي كنند كه نياز و امنيت شما را برآورده كند .
با ما در ارتباط باشيد و اطلاعات كافي در باب محصولات و برچسب هاي هولوگرامي و برچسب امنيتي به دست آوريد .اين شركت محصولات چشم نوازي را توليد مي كند كه سبب شگفت زدگي مشتريان مي شود .

طريقه ي توليد تصاوير سه بعدي

همه ما بر اين امر واقف هستيم كه در دنياي امروزمان علم وتكنولوژي حرف اول را در زندگي بسياري از ما ميزندو اما ما ميخواهيم تكنولوژي اي را در اين مطلب به شما معرفي كنيم كه به طور مستقيم در زندگي مردم ادي دخالت ندارد اما اين مسعله باعث بي اهميت اين مطلب نميشود.دانشمندان در دنياي امروز موفق به توليد يك سري از موادي شده اند كه با استفاده از آنها ميتوانند در ميان تصاوير ساده ي دو بعدي قديمي يك سري از اشيائي را جايگذاري كنند كه در ميان اين تصاوير دو بعدي يك سري از تصاوير سه بعدي را اتوليد و انتشار دهند.اما اين نكته را به شما بگوييم كه  برخلاف هولوگرام ها كه به منبع نور خاصي نياز دارند ،اين سطوح به نور متعادلي براي ايجاد تصوير نياز دارند .
اين سطوح سه بعدي نقش مهمي در تكنولوژي دارند ،براي مثال به كار گيري اين فناوري در تلويزيون و گوشي هاي هوشمند رايج بدون نياز به پرداخت قيمت هاي كمر شكن اهميت والايي دارد .پروژكتورها بدون در نظر گرفتن زوايا مي توانند به سطوح صفحات نمايشگر به حركت در آيند .


برچسب: هولوگرام، هولوگرام سه بعدي، برچسب هولوگرامي، برچسب ضد سرقت، برچسب هولوگرام سه بعدي، هلوگرام، هولوگرام ها، هولوگرام ها را بشناسيم، ايران هولوگرام، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۷:۱۷ توسط:نادر رفيعي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :