آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي .

آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي

تكنولوژي و آموزش

تاثيرتكنولوژي روي آموزش

پيشرفت هاي حاصل شده در تكنولوژي روي آموزش نيز تأثيرات فراواني گذاشته است. امروزه تخته سياه هاي مدرسه هاي دوران بچگي ما جايشان را با پرده هاي پروجكشن و وايت بردهايي كه ميتوان با آنها تعامل داشت عوض كرده اند.
در برخي كلاس درس ها ميتوان براي دانش آموزان معلمان و يا افرادي كه ميخواهند به عنوان مهمان در كلاس شركت داشته باشند حضور مجازي داشته باشند. از طرفي استفاده ديگري كه ميتوان از اين تكنولوژي كرد، ظاهر كردن لوكيشن هاي دور از دسترس به صورت مجازي و به صورت سه بعدي است.
با اين كه به كار بردن اين تكنولوژي ها امروزه ممكن است هزينه بالايي داشته باشد، اما در آينده اي نزديك مانند بسياري از تكنولوژي هاي پيشرفته ديگر هزينه استفاده از اين تكنولوژي پايين تر خواهد بود.

 تكنولوژي و  تاثير آن بر ساختار و روند آموزش

تصوير كردن پروسه ها به صورت زنده و سه بعدي: فرض كنيد جراحي ميخواد شخصا بدون اين كه در آن محل حضور داشته باشد پروسه جراحي را براي دانش آموزانش شرح دهد. بدين طريق او ميتواند حتي از اجسامي كه در آن اتاق وجود ندارد استفاده كند. امكاناتي كه حضور از راه دور به كمك  هولوگرافيك در اختيار مي‌گذارد بي نهايت است.
ارتباط كلاس ها از جغرافياي مختلف: فرض كنيد يك كلاسي پر از دانش آموزان اسپانيايي زبان با يك كلاس دانش آموزان انگليس زبان بتوانند در يك نمايش سه بعدي با يكديگر بتوانند مكالمه داشته باشند و بتوانند با زبان يكديگر با هم صحبت كنند، بدون اين كه لازم باشد براي چنين كاري از بالاي اقيانوس پرواز كنند. گرد هم آوردن دانش آموزان از مليت ها و زبان هاي مختلف به لطف اينترنت و پيشرفت تكنولوژي امروزه خيلي مرسوم شده و اين تكنولوژي ارتباط از راه دور از طريق هولوگرافي بعد جديد به اين ارتباط مي بخشد.
ارائه كنفرانس به چندين كلاس، در چند جاي مختلف و در زمان واحد: تكنولوژي هولوگرافي اين اجازه را ميدهد كهه بتوان در آن واحد به چندين جاي مختلف كنفرانس ارائه نمود. متخصصان و آموزش‌دهندگان حرفه اي از اين طريقق ميتوانند تجربياتشان را در اختيار دايره وسيعتري از افراد قرار دهند و محدوديت هاي زمان و مكان را زير پا بگذارند.

آشنايي با هولوگرام 

آشنايي با برچسب امنيتي

برچسب: هولوگرافيك، هولوگرافي، آشنايي با هولوگرام، آشنايي با برچسب امنيتي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۲:۰۶ توسط:نادر رفيعي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :