آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي .

آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي

كاربرد برچسب هاي هولوگرام در شخصي سازي وسايل در بيمارستان

برچسب هاي شناسايي هولوگرام و شخصي سازي اشيا در بيمارستان

اگر شما يا يكي از عزيزانتان در بيمارستان بستري باشد، برچسب هاي شناسايي كمك بزرگي است. اغلب بيمارستان ها رويه اي دارند كه در برابر اشياي گم شده شما مسئول نميباشند. لذا اشيا به اساني گم ميشوند. اما با استفاده از اين برچسب ها، اشياي گم شده به سادگي توسط كاركنان بيمارستان پيدا شده و به شما باز ميگردند.

اين برچسب ها حتي براي افراد مسني كه در خانه سالمندان هستند و جستجو براي يافتن اشياي گم شده برايشان دشوار است نيز راه حل مناسبي است. استرس بستري بودن در بيمارستان با ترس گم كردن وسايل، صد برابر ميشود.

 

معرفي برچسب هاي ID هولوگرام

زندگي گاهي بسيار گيج كننده ميشود،  و گاهي در بين اين سردرگمي ها، چيزهايي گم ميشود. گم شدن برخي چيزها بسيار اذيت كننده است. چه در محيط كار چه مدرسه و چه مكان شغلي، اشياي گم شده ميتواند موجب يك سردرد بد شود.

با استفاده از برچسب هاي ID ميتوانيد اطمينان خاطر حاصل كنيد كه هر اشياي گم شده به شما باز ميگردد. اين برچسب ها ميتوانند به صورت مجزا به هر چيزي ضميمه شوند. و به شما اطمينان ميدهند كه اگر چيزي را گم كرديد، خيالتان راحت باشد كه هر فردي كه آن را بيابد، به شما پس خواهد داد . اين برچسب هاي شناسايي براي چيزهايي از قبيل دوربين هاي عكاسي، طرح عينك هاي افتابي، و حتي گوشي موبايل و لپ تاپ به كار ميروند. چه در سر كار و چه در محيط مدرسه، نشان دار كردن اشيا تا حد قابل ملاحظه اي سردردتان را كم ميكند.

گم كردن اشيا در محل كار بسيار متداول است. معمولا در هر محيطي، مكاني به اشياي گم شده تعلق دارد و اشيا به راحتي ممكن است با هم قاطي شوند. اشيايي مانند فنجان قهوه يا ظرف غذا اغلب گم ميشوند. و معمولا ديگر پيدا نميشوند. و خريد مجدد انها در كنار گران بودن، ازاردهنده نيز ميباشد. با شخصي سازي وسايل خود توسط برچسب ID هولوگرام  مي باشد ، ميتوانيد مطمئن باشيد كه اشياي گم شده تان به اساني شناسايي شده و به شما باز ميگردند. با استفاده از اين برچسبهاي شناسايي  هولوگرام اشيا بسيار ساده است.

هولوگرام

برچسب هايID هولوگرام و محيط كاري امن تر

بسياري از كارگران ساختماني از وسايل خودشان استفاده ميكنند. اين وسايل اغلب توسط خود كارگران خريداري ميشود و جايگزين كردن مجدد انها بسيار هزينه بر است. و متاسفانه احتمال گم شدن اين وسايل بسيار زياد است كه سبب اتلاف هزينه و زمان براي مالك انها ميشود. اما با استفاده از برچسب هاي شناسايي اين احتمالات كاهش ميابد. زماني كه اسم شما روي وسايلتان باشد هيچكس آنها را به اشتباه بر نميدارد. و حتي اگر زماني هم انها را گم كنيد، شخص يابنده شما را پيدا خواهد كرد.

 

برچسب هاي شناسايي هولوگرام و امنيت  وسايل فرزندتان در مدرسه

در مورد بچه ها، اين برچسب ها واقعا ميتواند نجات دهنده زندگي باشد. بسياري از والدين اين تجربه را داشته اند كه بچه ها را با همه وسايل راهي مدرسه كرده اند اما انها دست خالي به خانه بازگشته اند. و اتفاق افتادن مكرر اين امر بسيار ازاردهنده است.

با استفاده از اين برچسب ها، نام و ادرس شما روي وسيله نوشته ميشود و سبب ميشود اشياي گم شده به شما بازگردند و خانواده ها نيز نياز به خريدن مجدد و مجدد انها نداشته باشند. اين برچسب ها براي تمامي وسايل بچه ها از كتاب گرفته تا كيف و مداد ضروري است. حتي زماني كه بچه به اردو فرستاده ميشود، اين برچسبها ميتواند براي لباس نيز به كار رود.

 

محافظت از وسايل گران قيمت با برچسب ID هولوگرام

طبق امار، گزارش گم شدن گوشي موبايل بسيار بالا است. امنيت برخي از گوشي هاي هوشمند بسيار بالا است به گونه اي كه امكان برقراري تماس فرد يابنده با مالك گوشي وجود ندارد. اين امر نيز بسيار ازار دهنده است كه يا منجر به صرف نظر كردن از آن گوشي و يا پاك شدن اطلاعات ميگردد. لذا استفاده از اين برچسب هاي شناسايي براي گوشي نيز مفيد است. هزينه اين گوشي ها اغلب بالاست و مردم براي امور مختلفي از آنها بهره ميگرند. با استفاده از اين برچسب ها ميتوانيد مطمعن شويد كه در صورت گم شدن به شما باز ميگردند. دوربين و لپ تاپ نيز ميتواند از اين برچسب ها بهره گيرد.

شخصي سازي وسايل در زندگي روزانه اهميت بالايي دارد. با استفاده از برچسب هاي ID هولوگرام بر روي وسايل گران قيمت ميتوانيد اطمينان داشته باشيد كه اشياي گم شده در اسرع وقت به شما باز ميگردند.


برچسب: هولوگرام، معرفي برچسب هاي ID هولوگرام،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۳۵:۳۹ توسط:نادر رفيعي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :