آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي

هولوگرام در بسته بندي

كاربرد تكنيك جديد بسته بندي محصولات با هولوگرام

براي بسته بندي محصولات از شيوه هاي بسيار زيادي استفاده ميشود اما ما در اين مطلب قصد داريم كه براي شما به معرفي يكي از بهترين اين تكنيك ها و شيوه ها بپردازيم به اين منظور كه بسته بندي محصولات با استفاده از هولوگرام ها انجام ميشود.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد چرا كه براي شما بسيار مفيد است.

تكنيك هاي جديد تصويربرداري و تركيب فناوري هاي معتبر با هولوگرام، در حال توليد دستگاه هاي پيشرفته امنيتي هستند كه سهولت تصديق منافع را با افزايش مقاومت دربرابر قاچاق تركيب كرده و اين امكان را مي دهد كه محصولات از طريق سيستم فراگيري كه شامل ويژگي هاي حفاظت اعتبار،مكانيزم هاي رديابي و دستگاه هاي سرمايه گذاري هستند،كنترل شوند.
پس به نظر درست مي آيد كه بيش از هفتاد سال از زمان اختراع هولوگرام ها ميگذرد،طبق معمول تكنولوژي همچنان مورد بحث باقي ميماند و به پيشرفت خود بعنوان دستگاه بسته بندي با بالاترين درجه استاندارد جذابيت بصري،كيفيت،خلاقيت و انگيزه ادامه ميدهد.
مجمع بين المللي ساخت هولوگرام ها متشكل از ۱۰۰ شركت مهم جهاني در عرصه هولوگرام مي باشد. اعضاي آن شامل توليدكنندگان وتبديل كنندگان هولوگرام ها براي حفاظت از اسكناس، حاميان ضد قاچاق برند، بسته بندي، برنامه هاي گرافيكي و تجاري در سراسرجهان، شراكت فعال براي حرفه اي شدن، استانداردهاي امنيتي و كيفيتي ميباشد.

بهترين بسته بندي محصولات با هولوگرافي

به گفته ي مانوج كوچار، رئيس انجمن بين المللي ساخت هولوگرام ها پيشرفت هاي تكنولوژي، هولوگرام هارا به سمت برنامه هاي بسته بندي سوق مي دهد. پايان تقاضاي مصرف كننده و جستجوي بسته بندي هايي با مفهوم و طرحي جالبتر، نشان مي دهد كه هولوگرافي براي اثبات خود تلاش مي كند تا تكنولوژي اي بسيار متنوع و انعطاف پذير باشد. او خود را با فناوري هاي فرعي متفاوت، پرينت و مكالمه تطبيق مي دهد و منجر به ايجاد محصولات و برنامه هاي جديد ميشود.
هم اكنون نسل جديدي از ساختارهاي بصري با جلوه هاي بصري خاص در حال پيشرفت هستند كه تشخيص را آسان و تقليد از آنرا دشوار مي كند. در حالي كه تكنيك هاي جديد تكنولوژي، در پوشش و ساخت فيلم براي استفاده از ابزار هاي هولوگرافي با محدوديت هايي روبرو هستند همچنان به سمت جلو سوق داده مي شوند. تكنيك هاي ابتكاري ويژه، تنوعي نامحدود از جلوه هاي بصري رنگارنگ سه بعدي كه محدوده آن از روشن و جذاب تاويژگي ها و رنگ هاي گرافيك ظريف ميباشد، پيشنهاد مي دهند.
شفافيت، نشاط و درخشندگي هولوگرام انرا تبديل به ابزار بسته بندي شده چشم نوازي مي كند. في الواقع مطالعات مختلفي در اين زمينه كه تكنولوژي نظر مصرف كننده اي را كه در قفسه هاي مغازه يا سوپرماركت بدنبال چيزيست راجذب ميكند، انجام شده است. اين تنها ويژگي است كه صاحبان تمام برند ها براي داشتن تقاضاي بيشتر برند در بسته بندي هاي خودبه دنبال آن هستند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/2/1 ساعت: ۰۹ توسط:iranholo :

اهميت هولوگرام

 توليد برچسب هاي هولوگرامي در تمام  تجهيزات پزشكي

هولوگرام و برچسب هاي هولوگرامي  در تمام تجهيزات پزشكي بكار برده شده است و اين بسيار مهم است در اين راستا در مورد برچسب هاي هولوگرامي و كاربرد بسيار خوب آن و اهميت لزوم آن رئيس اداره تجهيزات پزشكي وزارت بهداشت و درمان در گفت و گو با خبرنگار «ايران» با بيان اين كه براي نخستين بار تجهيزات دندانپزشكي داراي برچسب هولوگرامي شدند، گفت: هم اكنون تجهيزات پزشكي پرمصرف و آزمايشگاهي هم برچسب هاي هولوگرامي را دريافت كرده اند و علاوه بر آن شركت هاي وارداتي تجهيزات پزشكي هم موظف شده اند تا تجهيزات وارداتي خود را در مبدا هولوگرام دار كنند. سعيدرضا شاهمرادي تاكيد كرد: بر اين اساس واردكنندگان تجهيزات پزشكي بايد در خارج از مبدا، هولوگرام ها را در اختيار شركتي كه تجهيزات خود را به آن سفارش داده اند، قرار دهند تا هيچ كالاي بدون برچسبي از گمركات ترخيص نشود.

 

تجهيزات پزشكي و هولوگرام

اجراي طرح نصب هولوگرام روي تجهيزات پزشكي كه به منظور نظام مند كردن توليد و عرضه اين تجهيزات از دو سال قبل آغاز شده است، هم اكنون با گسترشي چشمگير، شركت هاي وارداتي تجهيزات پزشكي را موظف كرده است تا تجهيزات وارداتي خود را در مبدا هولوگرام دار كنند و لذا از اين پس كالاهاي پزشكي بدون هولوگرام از گمركات ترخيص نخواهد شد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/26 ساعت: ۲۲ توسط:iranholo :

ويژگي خاص برچسب هاي هولوگرام

توليد و كار برچسب هاي تركيبي هولوگرام  

در اين مطلب قصد داريم شما را با ويژگي خاص برچسب هاي تركيبي هولوگرام آشنا كنيم و اينكه اين برچسب ها چقدر در تاثير خاص و عالي در هولوگرام دارد بايد بدانيد كه اين برچسب هاي تركيبي  در خلق و ابداع تاثيرات ديداري و مشخصه هاي امنيتي كار ميكنند .  گذشته از تصوير كلي توليداتشان,كه نه تنها تصوير اصلي را مجددا خلق ميكند بلكه با رويت جهات مختلف جنبه هاي متفاوت اشكال اصلي را نشان ميدهد.

معمولا تركيب هولوگرام هاي دو بعدي و سه بعدي و ماتريس نقطه اي حركات جنبشي سريعي دارند و پهناي هولوگرام هاي سه بعدي و دوبعدي داراي متني پنهان است.طراحي خوب برچسپ هاي هولوگرام با ماتريس نقطه اي و متون مخفي دو يا سه بعدي بعلاوه ي مشخصه ي امنيتي نور روشن تركيب شده و ميتواند بهترين برچسپ امنيتي هولوگرام را با افزودن مشخصه هاي امنيتي مازاد مانند شماره سريال و الگو بسازند.براي بهبود امنيت ما استفاده از الگو و افزودن شماره هاي متوالي را پيشنهاد ميكنيم.

تركيب برچسب هاي هولوگرام

  1. مديريت ساخت هولوگرام با قالب نيكل صورت ميگيرد و يك نقش امنيتي كليدي در توليد هولوگرام بازي ميكند.تركيب خصوصيات امنيتي مانند چهاربعدي,دو بعدي,سه بعدي,نقطه ي ماتريس سه بعدي,دو بعدي,رنگ صحيح,متن پنهان ماير,متن ميكرون,لنزهاي عيني,خطوط گيلوش چندكاناله,سيصد و شصت درجه,نقطه اي,انعكاسي و.. هولوگرام خوبي را عليه جعل دريافت خواهند كرد.
  2. به انواع دلايل امنيتي,الگوي خروجي واضح,شماره هاي سريال,نصب مجدد,شكاف امنيتي و برش هاي مخصوص كه امنيت برچسپ هاي هولوگرام را بهبود ميبخشند,نشانه هاي مخرب و واضح و نشانه هاي بي اعتباري نيز وجود دارند.
  3. برچسپ هاي امنيتي هولوگرام با قلم زني عددي.لوگو.متن.چاپ رنگ سياه بر روي لوگو.متن.عدد.باركد و QRكد.

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/25 ساعت: ۰۶ توسط:iranholo :

نحوه ايجاد هولوگرام

روش ساخت هولوگرام

پيش از پر داخت به جزييات،يك بازبيني خيلي سريع از ساخت هولوگرام بعمل مي آوريم.ايجاد يك هولوگرام با ثبت ،الگوي تداخلي كه به اين صورت انجام ميشود:

هنگامي كه نور حاصل از ليزري پايدار با با نور بازتابي خود شي را روشن ميكندو به آن ميخورد.نكته اصلي منظم كردن نور ليزر،شئ و فيلم يا صفحه ي ثبت به صورتي است كه ميتواند الگوي تداخل را بگيرد.هنگامي كه اينكار انجام شود،ما نياز داريم كه شئ و صفحه ي فيلم را تحت تابش ليزر قرار دهيم ونگاتيو تحت تاثير ليزر را كامل كنيم .هنگامي كه بتوانيم اينكار را انجام دهيم ،تكميل كل مراحل سه دقيقه ميشود.

آسانترين راه براي ساخت هولوگرام

در اين راهنما،ما تلاش خواهيم كرد تا قانون اينشتين را دنبال كنيم تا شما بتوانيد به سادگي هولوگرام بسازيد.

سازوكارهايي كه ما در اينجا پيشنهاد ميكنيم از نظر فيزيكي تا حد امكان ساده هستند.در اين پروسه،ما هولوگرام را نه تنها تا حد امكان ساده ميسازيم بلكه آنها را ايمن،ارزان و دست يافتني تر براي افراد جوان ميسازيم.

بيشتر آيتم هاي حياتي توضيح داده شده در اين مقاله،ميتواند در بسته ي لوازم هولوگرام در اينتگراف و يا به صورت جداگانه پيدا شوند.بسته ي لوازم به شما اجازه ميدهد تا انواع مختلف هولوگرام ها را بسازيد،كه شامل هولوگرام انعكاسي(قابليت ديد با نور سفيد)و هولوگرام انتقالي(قابليت ديد و افكندن با نور ليزر)،ميشود.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/7/10 ساعت: ۱۵ توسط:iranholo :

در ساخت هولوگرام از چه نوع كاغذي استفاده ميشود؟

كاغذ چاپ هولوگرام چيست؟

سوال متداولي كه در زمينه ي هولوگرام مطرح مي شود اين است كه كاغذ چاپ هولوگرام چيست يا در واقع جنس كاغذي كه روي آن چاپ صورت مي گيرد چيست؟
به هرحال هيچ چيزي به نام كاغذ چاپ هولوگرام نيست. هولوگرام ها با استفاده از فويل ساخته مي شوند كه مي توان آن ها را روي مواد مختلفي مانند پلاستيك و كاغذ قرار داد. فويل هولوگرافيكبسيار نازك بوده و مي توان آن را روي مواد مختلفي چسباند.
هولوگرام ها يكي از محبوب ترين روش هاي چاپ امنيتي بوده كه روي محصولات مختلفي , از كارت بانك گرفته تا برچسب محصول ديده مي شوند. اين برچسب ها مانند عايقي در مقابل تقلب هستند چرا كه كپي كردن آن ها بسيار دشوار است. ونيز توسط برند هاي فوق العاده معتبر به عنوان روشي براي تشخيص اعتبار كالا به كاربرده مي شوند.بعلاوه هرگونه دستكاري را نشان داده و اگر كسي سعي در برداشتن و يا جايگزين كردن هولوگرام كند به وضوح قابل رويت است.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/3/20 ساعت: ۰۷ توسط:iranholo :

ثبت هولوگرام به شيوه HIR

ثبت تصاوير هولوگرام(HIR) جديد

 

انجمن بين­ المللي توليدكنندگان هولوگرام (IHMA) بخش HIR را به يك پروسه­ ي كاملاً آنلاين تبديل و آپديت كرده  و آن را به يك بخش كارآمد براي اعضا در ثبت طرح هايشان تبديل كرده است.

توسعه­ ي HIR جديد هم ­اكنون در دست اقدام است و به دنبال يك پروژه­ ي طولاني مدت براي ارتقاي(upgrade)سيستم مي­ باشد.آزمون بتا با موقعيت روي سيستم اجرا شده و آماده­ ي گسترش است.

مزاياي سيستم ثبت تصاوير هولوگرام HIR  براي اعضا

 

  • ثبت كارهاي هنري به صورت الكترونيك است و در نتيجه بررسي طرح­ها سريع­تر انجام مي­شود.
  • ديگر به كپي هارد براي ثبت طرح­ها نياز نيست و در نتيجه پروسه­ ي ثبت سريع­تر انجام مي­شود.
  • سهولت در استفاده از اين جهت  كه اينترنت از روش­هاي ارتباطي ايمن استفاده مي­كند.

 

در همكاري با اداره­ ي جاسوسي جعل(CIB)،كه HIR را اداره مي­كند،يك مجموعه از بخش­هاي آموزشي آنلاين شروع خواهد شد.اعضايي كه كاربرهاي اصلي(high users)از HIR فعلي باشند،در ابتدا مورد آموزش قرار مي­گيرند و بعد از آن­ها كاربران پايين­ تر HIR.

سيستم جديد نه تنها مناسب­ تر،كارآمدتر و استفاده از آن آسان­تر است،بلكه آپديت و طراحي جديد براي تقاضاهاي HIR ارائه مي­دهد تا راه­هاي مفيدتري كه امروز هولوگرام­ ها طراحي و استفاده مي­شوند را منعكس كند.

IHMA اميدوار است كه اين پيشرفت­هاي جديد در HIR،اعضا را تشويق خواهد كرد كه به استفاده از HIR ادامه دهند،كه هم آن­ها و هم مشتريانشان را از جعل كردن غير عمدي و سهوي تخلف كپي­ رايت محافظت مي­كند.

اهداف ISO 14298
  • ارتقاي امنيت صنايع مربوط به چاپ و كمك به نبرد در مقابل تقلب و جعل اسناد
  • كاهش موانع تجارتي با تشويق اقدامات متحدالشكل در سراسر دنيا
  • ارضا كردن نياز روبه رشد مشتريان به امنيت

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/3/6 ساعت: ۰۹ توسط:iranholo :

چاپ برچسب هولوگرامي به چه صورتي است؟

روش چاپ برچسب هولوگرامي به چه صورت است؟

برچسب هولوگرامي , برچسبي مسطح و چسبان است كه داراي افكت هاي بصري با تصاوير سه بعدي مي باشد. اين برچسب ها اكثرا براي اهداف امنيتي استفاده مي شوند و از آنجاييكه چاپ برچسب امنيتي هولوگرام روش سختي است , فقط با استفاده از “هولوگرام مادر” مي توان از روي آن ها چاپ كرد. به اين منظور, تجهيزات خاصي مورد نياز است, و بعد از ديدن برچسب هولوگرامي بسياري از متقلبان از كپيي برداري و جعل پشيمان خواهد شد.

هولوگرام ها روي صفحه هاي شيشه اي ساخته شده كه از قبل در معرض اكسيد آهن قرار گرفته و با مواد مقاوم به نور كاملا پوشانده شده است. اين مواد واكنش شيميايي با امواج نوري ايجاد مي كنند كه براي ساخت هولوگرام از آن ها استفاده مي شود. سازندگان هولوگرام هاي تجاري اغلب از انواع ليزر مانند , رابي, هليوم-كاديوم و كريپتون- يون آركان استفاده مي كنند.

كاربرد برچسب هولوگرامي

برچسب هولوگرامي كاربردهاي متفاوتي دارد, و بيشتر براي مقاصد امنيتي استفاده مي شود. مي توان براي اسناد رسمي نيز استفاده كرد تا مردم به راحتي آن ها را شناسايي كنند, همينطور كارت شناسايي اعضا, كوپن هاي هديه و نيز هرمحصول ديگري كه بايد از جعل شدن آن جلوگيري كرد.

برچسب هولوگرام نه تنها امنيت مضاعف را به همراه دارد بلكه بسيار چشم گير بوده و به محصول شما ارزشبالاتري را مي دهد. مي توان براي تكميل زيبايي محصول از آن ها استفاده كرد و نيز تصوير زيباتري از محصول  روي قفسه هاي فروشگاه ها بنشان ميدهد.

بعنوان يكي از قديمي ترين اعضاي انجمن سازندگان  هولوگرام, راه حل هولوگرامي ما مي تواند براي حفاظت از دارايي شما و نيز برطرف كردن دغدغه هاي امنيتي شما كاربرد داشته باشد.

 
برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/3/1 ساعت: ۱۳ توسط:iranholo :