آشنايي با هولوگرام كارت پي وي سي

فويل هاي هولوگرامي برجسته

كابرد هاي مختلف فويل هاي هولوگرافي برجسته

پيش از اين به شما اطلاعاتي درباره هولوگرام ها و همچينين فويل هاي هولوگرامي داده ايم.اما در اين مطلب براي شما بهببرسي اين موضوع خواهيم پرداخت كه فويل هاي هولوگرامي چه نمونه هايي دارند و هركدام از اين نمونه ها چه كاربرد هايي دارند.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد چرا كه براي شما بسيار مفيد است.

برجستگي هاي هولوگرافي به گونه اي در فويل هاي برجسته تركيب مي شود كه هولوگرام بخشي غير قابل جداشدني از هولوگرام مي شود.

اين هولوگرام مشابه نمونه هايي است كه در بسياري از كشورها دروجوه مالي استفاده مي شود.در اين فرآيند نوارها با چاپگرهاي ليزري و هولوگرافي به بسته بندي الصاق مي شوند.امكان جعل و كلاهبرداري در اين هولوگرافي به حداقل مي رسد.

فويل هاي هولوگرافي برجسته با بديع ترين تكنولوژي با كيفيت بالا ،مطمئن و منحصر به فرد توليد مي شوند.به همين دليل اين هولوگرافي مناسب بسته بندي هاي متعدد است .هم چنين مي توان از طرح هاي متفاوت بنا به درخواست مشتريان استفاده كرد.
از كاربرد اين هولوگرافي در بخش داروسازي مي توان اشاره كرد.

فويل هاي هولوگرافي منقش چيستند؟

پيش از اين به شما نمونه هاي بسيار مختلفي از فويل هاي هولوگرامي را معرفي كرديم.اما   بي شك شما هم به دنيال نمونه هاي مختلف اين محصولات هستيد پس ما در اين مطلب به اين نياز شما پاسخ خواهيم داد.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.

فويل هاي منقش را با برجسته سازي هولوگرام بر روي نوارهاي پلي استرمتاليك لاكي و پوشاندن آن با پوشش هاي چسب دار و انتقال طرح هاي هولوگرافي به سطوح با استفاده از دستگاه هاي نقش انداز توليد مي شود.
اطلاعات و برند محصول نيز به همين روش به فويل انتقال مي يابد.
اين فويل ها در رنگ ها ،طرح ها وسايه هاي متفاوت به منظوربسته بندي هاي امنيتي موجود است.
از كاربرد اين هولوگرافي در قسمت هاي دولتي ،آموزشي ،دريانوردي و اتومبيل سازي اشاره كرد.

كاربرد فويل هاي هولوگرافي


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/11/24 ساعت: ۱۹ توسط:iranholo :

امنيت و هولوگرام ها

اشنايي با امنيت هولوگرام ها

امنيت هولوگرام ها

يكي از انتظاراتي كه ما از هولوگرام ها داريم اين است كه اين محصولات به ميزان بسيار بالايي امنيت را براي ما فراهم كنند به همين منظور و در راستاي كسب اطلاعات بيشتر ما اين مطلب را براي شما ارسال كرده ايم.

هولوگرام ها از چندين لايه تشكيل شده كه داراي اختلاف رويت با در نظر گرفتن ديد ناظر است. زمانيكه يك پرتو نور در زاويه مناسب بـر يك هولوگرام بتابد، يك تصوير چنـد بُعدي ظاهر ميشود كه تغيير زاويه نور در آن حركت پديد مي آورد.

هولوگرام ها در همه جا يك تفاوت ايجاد كرده اند، از امنيت نام كـالا تا جلب رضايت مشتريان در عرصه هاي گـوناگون انواع محصولات توليدي، آرايشي، بهداشتي، داروئي، غذائي، پزشكي، فيلم ها، سي دي ها، قطعات يدكي وغيره مدارك دانشگاهي، اوراق بهادار، ضمانت نامه ها، بيمه نامه ها، اسناد كارت هاي شناسائي، گواهينامه ها، گذرنامه سخت افزار و نرم افزارهاي رايانه اي محصولات فرهنگي و هنري.

تكنولوژي برتر بصري هولوگرافي با بهروري از تكنيك هاي ليزري و ساير ويژگي هاي امنيتي امكان هرگونه سوء استفاده از محصولات، نام تجاري شركت ها، اوراق و اسناد و ساير مالكيت ها حقوقي و خصوصي را از افراد فرصت طلب گرفته است. مشتريان نيز با درايت فراوان تنها محصولات داراي هولوگرام خريداري كرده و اين محصولات را بعنوان محصول اصلي مي شناسند كه اين امر علاوه بر بي حاصل كردن تلاش افراد سودجو موجبات خريد مطمئن براي خريدار و فروش بيشتر براي شركت ها و كارخانجات را فراهم آورده است

امروزه در سراسر دنيا، هولوگرام تنها راه حل منطقي براي مقابله با پديده جعل و تقلب شناخته مي شود. از اينرو شركت هاي معتبر براي جلوگيري از خسارات ناشي از جعل محصولات و نام تجاري خود،تكنولوژي منحصر به فرد هولوگرافي را مورد استفاده قرار مي دهند. غير ممكن بودن براي كپي برداري، بالا بردن ارزش نام كالا و تاثير مثبت در فروش بيشتر محصولات به دليل اطمينان خاطر مشتريان و بسياري مزاياي ديگر عواملي هستند كه موجب رواج محصول هولوگرام گرديده اند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/25 ساعت: ۰۸ توسط:iranholo :

استفاده بهتر از هولوگرام ها

استفاده از هولوگرام  ها 

اگر قصد داريد كه از هولوگرام ها دوري كنيد بايد به شما بگوييم كه در حال پشت كردن به پيشرفت خود و پشت كردن به آينده هستيد.اما نكته بسيار مهم درباره هولوگرام ها ضرورت استفاده است كه در ادامه بررسي خواهيم كرد..

●كليك دوم؛ اندر ضرورت هولوگرام
«مسأله‌ اساسي شكايت‌هاي زيادي بود كه مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان و توزيع‌كنندگان از خدمات برخي شركت‌ها و دارندگان كارت‌ها داشتند. عده‌اي از افراد و شركت‌ها با حداقل امكانات كارت‌هايي منتشر ساخته و به‌دست مردم مي‌‌دادند كه موجب نارضايتي‌هاي فراوان مي‌‌شد. ما اين‌جا ۳۶۰ نوع كارت را گردآوري كرده‌ايم كه در بازار ارايه شده‌اند و شمار زيادي از آن‌ها از استانداردها و كيفيت لازم برخوردار نيستند.در واقع ارايه برچسب هولوگرامي به معناي وجود قابليت و داشتن استانداردهاي لازم براي ارايه خدمات اينترنت است. كميته تخصصي اينترنت در انجمن، امكانات شركت‌ها را بررسي كرده و كيفيت كارشان را تأييد مي‌‌كند. در واقع لوگو اين انجمن روي كارت‌ها به معناي تضمين حداقل كيفيت آن كارت‌ها است.
«هولوگرام انجمن شركت‌هاي انفورماتيك، نوعي استاندارد است. بايد تمام آن‌چه درباره يك كارت از طرف ISP مربوطه اعلام مي‌‌شود، به درستي وجود داشته باشد آيا سرعت اتصال ۵۶ كيلوبايت هست يا نه؟ آيا تمام مدتي كه روي كارت اعلام شده (مثلاً ۵ ساعت)،‌واقعاً ۵ ساعت كامل است يا مثلاً ۵/۴ ساعت؟ آيا پشتيباني در هر ساعتي از شبانه‌روز وجود دارد و پاسخگوي مشكلات و پرسش‌هاي مشتريان هستند؟ چنان‌چه در هر يك از اين موارد كم و كاستي باشد، خريداران كارت‌ها مي‌‌توانند شكايت كنند و انجمن رسيدگي خواهد كرد.»ضمانت اجرايي انجمن چيست؟
 
«انجمن با شركت‌هاي ارايه‌دهنده خدمات اينترنت كه از هولوگرام انجمن استفاده مي‌‌كنند، قرارداد دارد و كار آن‌ها به‌طور پيوسته چك مي‌‌شود.»اگر تخلفي مشاهده شود،‌ هولوگرام داده نمي‌‌شود و حتي ممكن است در صورت تداوم تخلف از انجمن اخراج شوند. به هر حال شركت‌هايي كه خدمات درست ارايه ندهند، به مشتريان خود خسارت وارد كرده‌اند و ملزم به جبران خسارت هستند. هدف اين پروژه دفاع از حقوق مصرف‌كننده است. اما به موازات انجمن شركت‌هاي انفورماتيك، انجمن ديگري نيز با همين دغدغه‌ها و اهداف چنين مأموريتي را در دستور كار دارد.
عده‌اي در تهران و شهرستان‌ها كارت‌هاي اينترنت چاپ و توزيع مي‌‌كردند كه پشتوانه‌اي نداشت. بعضي تقلبي بودند و بعضي‌ها سرويس خوبي نداشتند. انجمن‌ ISPها به منظور حفظ حقوق مصرف‌كننده،‌ هولوگرام‌هايي را تهيه كرده كه نصب آن‌ها بر روي كارت‌ها، براي مشتريان اطمينان بخش باشد.شركت‌هايي كه درخواست هولوگرام داشته باشند، اگر عضو انجمن ISPها نباشند، ابتدا به عضويت درمي‌آيند و پس از احراز قابليت‌ها و شرايط آن‌ها، برچسب هولوگرامي در اختيارشان قرار مي‌‌گيرد.»
دبير انجمن ISPها خبر مي‌دهد كه هولوگرام طراحي شده توسط اين انجمن در تهران و ۸ استان ديگر توزيع شده‌اند و يادآور مي‌‌شود كه اعضاي انجمن ISPها در حال حاضر ۲۳۵ شركت است، در حالي كه حدود ۴۰۰-۳۰۰ شركت غير عضو نيز در تهران و بيشتر در شهرهاي دوره‌افتاده‌تر، غير عضو هستند و به ارايه خدمات اينترنت مي‌‌پردازند.در اين زمينه فرهنگ‌سازي مهم‌ترين نقش را دارد و از طريق اطلاع‌رساني و آگاه ساختن مصرف‌كننده نهايي مي‌‌توان به نتايج مطلوبي رسيد.«بين انجمن شركت‌هايانفورماتيك و اتحاديه‌هاي توزيع جرايد، سوپرماركت‌ها و كتابفروش‌ها تفاهم‌نامه امضا شده، در واقع ما به عنوان كارشناس و مجري آن اتحاديه‌ها، اقدام به ارزيابي شركت‌ها و ارايه ليبل‌هاي هولوگرام مي‌‌كنيم و آن‌ها طبق مقررات صنفي خود مي‌‌توانند به اعضاي صنفشان بگويند كالاها و اجناس نامطلوب و فاقد كيفيت را نفروشند.»اين پروژه از دو سال پيش به درخواست همين اتحاديه‌ها مورد بررسي قرار گرفته و حدود دو ماه است كه اجرا مي‌‌شود و با همكاري اين اتحاديه‌ها از ماه آينده اجباري مي‌‌شود.

 برچسب هولوگرام كارت هاي اينترنتي چگونه است؟

برچسب كه هاي هولوگرامي داراي كاربرد هاي بسيار متفاوتي هستند كه شما تا به اين نقطه با بسياري از اين كاربرد ها آشنا شديد اما اينك ميخواهيم كاربرد اين هولوگرام ها را در دنياي مجازي و هولوگرام ها بررسي كنيم.

ده‌ها نوع كارت اينترنت در بازار ارايه مي‌‌شود، بعضي از آن‌ها اسم و رسم‌دار و صاحب آگهي‌هاي متنوع در رسانه‌ها هستند و برخي گمنام‌تر. اغلب مردم براي خريد كارت، از دوستان و آشنايانشان در مورد كيفيت كارت‌ها پرس و جو مي‌‌كنند. ولي هميشه اين توصيه‌ها درست از آب درنمي‌آيد، كم نيستند كساني كه در استفاده از كارت‌هاي مختلف دچار مشكلاتي مي‌‌شوند.برخي از كارت‌هاي اينترنت موجود در بازار داراي برچسب‌ هولوگرامي هستند و شمار زيادي نيز بدون اين برچسب‌ها ارايه مي‌‌شوند. اين در حالي است كه برخي اعلان‌هاي نصب شده پشت شيشه دكه‌هاي روزنامه‌فروشي، ما را به خريد كارت‌هاي داراي هولوگرام تشويق مي‌‌كنند. ماجراي اين برچسب‌هاي هولوگرامي چيست؟ اين داستان را در پنج كليك پيگيري مي‌‌كنيم.

 

●كليك اول؛ كارت اينترنت موجود است

ده‌ها نوع كارت اينترنت در بازار ارايه مي‌‌شود، بعضي از آن‌ها اسم و رسم‌دار و صاحب آگهي‌هاي متنوع در رسانه‌ها هستند و برخي گمنام‌تر. اغلب مردم براي خريد كارت، از دوستان و آشنايانشان در مورد كيفيت كارت‌ها پرس و جو مي‌‌كنند. ولي هميشه اين توصيه‌ها درست از آب درنمي‌آيد، كم نيستند كساني كه در استفاده از كارت‌هاي مختلف دچار مشكلاتي مي‌‌شوند.وقتي كارت‌ها را از نزديك بررسي كنيد، خواهيد ديد از نظر ضخامت و جنس (مقوايي يا PVC) و … تفاوت‌هايي دارند. از طريق چاپخانه‌ سبزآرنگ (يكي از مراكز چاپ روي كارت‌هاي PVC) با رضا حيدري (مديرعامل شركت ارتباط رسان افق) آشنا مي‌‌شويم كه با اين چاپخانه همكاري دارد و از توليدكنندگان كارت‌هاي اينترنت و تلفن است و حالا در زمينه تهيه هولوگرام نيز فعاليت دارد.

انجمن شركت‌هاي انفورماتيك اقدام به شناسايي شركت‌هاي داراي صلاحيت براي ارايه خدمات اينترنت كرده و هولوگرام‌هاي اختصاصي خود را در اختيار آن شركت قرار مي‌‌دهد. ما به عنوان مجري، تهيه هولوگرام‌ها را به عهده داريم و چند ميليونهولوگرام مورد نياز انجمن را با مشخصات دقيق مورد نظر آن‌ها، تهيه كرده و در اختيارشان قرار مي‌‌دهيم. شركت‌هايي كه مورد تأييد اين انجمن باشند مي‌‌توانند به تعداد دلخواه از اين هولوگرام‌ها خريداري كنند و روي كارت‌هاي اينترنت خود بچسبانند. اين هولوگرام‌ها داراي شماره سريال هستند و روي آن‌ها نوشته شده (دست‌كم كيفيت اين كارت توسط انجمن شركت‌هاي انفورماتيك ايران تضمين شده است) همچنين تعدادي اعلان روي كاغذ متالايز A۴ چاپ كرده‌ايم كه در اختيار كيوسك‌هاي مطبوعاتي قرار مي‌‌‌گيرد و به خريداران توجه مي‌‌دهد كه كارت‌هاي داراي هولوگرام را خريداري كنند.شركت ارتباط رسان افق به گفته مديرعامل آن، يكي از توليدكنندگان عمده كارت اينترنت و تلفن است كه تجهيزات مختلف چاپ و پانچ و پين‌گذاري و چاپ مركب اسكرچ و همچنين مگنت و … را در اختيار دارد و براي كارهاي پرتيراژ و چاپ در ابعاد دو ورقي از همكاري سبزآرنگ بهره‌مند مي‌‌شود.بد نيست همين جا يادآوري شود كه از جمله شركت‌هاي بزرگ توليدكننده كارت‌هاي اينترنت مي‌‌توان از لاله كامپيوتر، صاايران و رايا ويستا نيز نام برد كه از نظر تجهيزات و امكانات و وسعت كار و تنوع كارت‌ها وعمليات تخصصي تفاوت‌هايي دارند. بحث هولوگرام را پي بگيريم.

 
 

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/8/21 ساعت: ۰۶ توسط:iranholo :

كاربرد هولوگرام سه بعدي

 صحبت هايي درباره هولوگرام سه بعدي

ما يعني شركت پرتونگار ايرانيان يا همان ايران هولوگرام در حال تلاش بسياري زيادي در عرصه هلوگرام ها هستيم.عمده اين تلاش صرف كار هايي ميشود كه ما در آن ميتوانيم هولوگرام هايي توليد كنيم كه بيشنرين ميزان رضايت را از مشتريان ببريم.اين توليد شامل هولوگرام هايي مانند هولوگرام سه بعدي  و انواع برچسب ها نظير  برچسب ضد سرقت … دارند. محصولات هولوگرامي توليد شده توسط  اين شركت اعتبار و سرمايه شما را حفظ مي كند و با استفاده از روش هاي پيش رفته هولوگرام هايي توليد مي كنند كه نياز و امنيت شما را برآورده كند .
با ما در ارتباط باشيد و اطلاعات كافي در باب محصولات و برچسب هاي هولوگرامي و برچسب امنيتي به دست آوريد .اين شركت محصولات چشم نوازي را توليد مي كند كه سبب شگفت زدگي مشتريان مي شود .

طريقه ي توليد تصاوير سه بعدي

همه ما بر اين امر واقف هستيم كه در دنياي امروزمان علم وتكنولوژي حرف اول را در زندگي بسياري از ما ميزندو اما ما ميخواهيم تكنولوژي اي را در اين مطلب به شما معرفي كنيم كه به طور مستقيم در زندگي مردم ادي دخالت ندارد اما اين مسعله باعث بي اهميت اين مطلب نميشود.دانشمندان در دنياي امروز موفق به توليد يك سري از موادي شده اند كه با استفاده از آنها ميتوانند در ميان تصاوير ساده ي دو بعدي قديمي يك سري از اشيائي را جايگذاري كنند كه در ميان اين تصاوير دو بعدي يك سري از تصاوير سه بعدي را اتوليد و انتشار دهند.اما اين نكته را به شما بگوييم كه  برخلاف هولوگرام ها كه به منبع نور خاصي نياز دارند ،اين سطوح به نور متعادلي براي ايجاد تصوير نياز دارند .
اين سطوح سه بعدي نقش مهمي در تكنولوژي دارند ،براي مثال به كار گيري اين فناوري در تلويزيون و گوشي هاي هوشمند رايج بدون نياز به پرداخت قيمت هاي كمر شكن اهميت والايي دارد .پروژكتورها بدون در نظر گرفتن زوايا مي توانند به سطوح صفحات نمايشگر به حركت در آيند .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/5/9 ساعت: ۰۹ توسط:iranholo :

كاربرد مهرهاي حرارتي هولوگرام

معرفي چند كاربرد مهرهاي حرارتي هولوگرامي

محصولات مختلفي مي توانند توسط مهرهاي حرارتي  آراييد.فويل هاي مهر زني حرارتي هولوگرم ها با كاغذ،پلاستيك،سطوح چرمي بوسيله ي ابزار مهر زني در هم آميخته مي شوند و بوسيله ي كاغذ ،pvc،چرم و…يكپارچه مي شوند. كارت هاي اعتباري معروف ترين ي مورد استفاده از مهر زني حرارتي هولوگرام هستند.

الف)الگو هاي طراحي مدل هاي عمومي مهر زني حرارتي هولوگرام

ب)مشخصه هاي روكش هاي مهر زده شده حرارتي هولوگرام و دماي مهر زني حرارتي

پ)دستگاه هاي مهر زني حرارتي هولوگرام و پروژه هاو همه ي توليدات خط توليد،انتقال تكنولوژي و تعليم و آموزش

ت)ماشين ها و وسايل مهر زني حرارتي و فرآيند هاي آن

ث) كارت هاي هولوگرام دار با فرآيند مهر زني حرارتي هولوگرام ها

ج)راه حل مهرزني حرارتي براي محصولات مختلف

روكش هاي مهر زني حرارتي هولوگرام،با فرآيند مهر زني حرارتي،مي توانند روي انواع بسيار گوناگوني از مواد مثل كاغذ،چرم مصنوعي،پارچه،آهنو پلاستيك منتقل شوند.پر واضح است كه روكش هاي داغ مي توانند به راحتي شكل ها و ارزش محصولات را ارتقا دهند. روكش هاي مهر زده شده حرارتي هولوگرام در همه ي محصولاتِ بسته بندي،كارت هاي دعوت, هدايا،لوازم التحرير،تقويم ها،جلد هاي كارت هاي اعتباري،اشيا چرمي وانواع گوناگوني از پلاستيك ها مثل اجزاي تلفن مي توان استفاده كرد.وقتي همراه باعرف الگو يا لوگو طراحي شدند،روكش هاي مهرزني حرارتي هولوگرام به روكش هاي محافظت كننده اي  تبديل مي شوند كه كارت هاي اعتباري،گذرنامه هاواسناد باارزش را از اسناد تقلبي را محافظت مي كنند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/4/8 ساعت: ۰۸ توسط:iranholo :

جوهر هاي امنيتي

جوهرهاي امنيتي و خلاقانه

جوهرهاي امنيتي به حفظ مواد چاپي كمك مي كنند.جوهرهاي متعددي مانند جوهرهاي نامرئي  وجود دارد كه با چشم غير مسلح قابل مشاهده نيستند و همچنين جوهرهاي حرارتي وجود دارند كه نسبت به  دما حساس هستند.

برچسب هولوگرامي

هولوگرام  باعث مي شوند سند مورد نظر از امنيت بالايي برخوردار گردد.  اين روش مقرون به صرفه مي تواند رويكرد امنيتي عمومي باشد.  هولوگرام ها معمولا از روي يك هولوگرام مستر ايجاد مي شوند كه امكان جعل در آن ها بسيار دشوار و غير ممكن است..

برچسب هاي كاغذي  با واتر مارك كنترل شده

چسب هاي كاغذي كه در برگيرنده واتر مارك منحصر به فرد هستند، سازمان ها با استفاده از اين قابليت مي توانند امنيت  گواهينامه  را بررسي كنند و اين امر مانع ايجاد جعل و تقلب مي شود.

شماره هاي قابل تاييد پيچيده

گواهينامه ها داراي سريال هايي هستند كه مي توان از طريق آن موارد موجود را شناسايي كرد. براي تاييد يك گواهينامه تنها كاري كه سازمان بايد انجام دهد تماس برقرار كردن با فردي است كه نام آن در گواهينامه ذكر شده است. در چنين شرايطي مي توان شماره سريال را مورد بررسي قرار داد.

مديريت چاپ داده هاي اضافي

مي توان از داده هاي رمزگذاري شده  براي توليد  اسناد بدون جعل و در واقع امن استفاده كرد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1395/9/15 ساعت: ۱۱ توسط:iranholo :